Zahájili jsme 2. etapu projektu!

Projekt Škola 4.0 jede dál! I když máme před sebou ještě poslední pilotáž z 1. etapy šesti vzdělávacích programů, už pomalu vznikají programy další. Na konci února a začátku března jsme se sešli se zástupci zapojených škol a probrali s nimi obsah i formu programů Společnost kolem nás, Spolupráce pro budoucnost a Inovace pro lepší život. Vzdělávací programy nyní vznikají ve spolupráci jednotlivých autorů a učitelů, pilotáže začnou probíhat od nového školního roku. A my už se na ně těšíme, protože se bude jednat o velmi zajímavá a aktuální témata. Od porozumění různých znevýhodnění, s kterými se ve svém okolí setkáváme, přes téma sociálních sítí a digitálních technologií a jejich využitelnosti v kontextu přírody a životního prostředí, až po zážitkovou školu v přírodě na téma principu tří "R" (reuse-recycle-reduce).

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.