Nove programy ke stažení – Společnost kolem nás 1 a 2

S prvními letošními pošmournými dny nám na webu přibyly a radost přinesly další z našich zbrusu nových programů pro školy: Společnost kolem nás. Žáci při nich zkoušejí identifikovat obtížné situace, kterým čelí lidé se zdravotním postižením či lidé s poruchou autistického spektra, a hledají místa v obci či ve škole, která jsou již pro tyto lidi uzpůsobena a která naopak ne. Cílem programů je podpořit kreativní a inovativní potenciál žáků prostřednictvím vytvoření, rozpracování a prezentování inovativních návrhů k řešení sociopolitických vazeb a problémů ve svém okolí; podpořit rozvoj jazykových kompetencí, aktivního občanství a schopnosti práce s digitálními technologiemi. Vyzkoušejte tyto naše programy i vy a dejte nám vědět, jak se vám líbily: pochlubte se třeba na svém Facebooku a otagujte FB stránky Educentra, či nám případně napište na info@educentrum.eu.