Nové programy ke stažení – Trochu jiná angličtina 1 a 2

Nový školní rok je tu – a s ním i další z našich zbrusu nových programů pro školy. Na našem webu najdete ke stažení dva ucelené výukové programy Trochu jiná angličtina. Oba představují nabídku alternativy k běžně pojatým hodinám angličtiny, dávají důraz na hravé pojetí osvojování jazyka, aktivní ústní komunikaci, metodu CLIL a vizuálně atraktivní doplňkové materiály. Jsou určeny 6.–7. a 8.–9. ročníkům základních škol a jejich testování na školách vzbudilo velké nadšení jak u žáků, tak i u pedagogů a lektorů, kteří se na testování podíleli a označili je za mimořádně podařené. Vyzkoušejte tyto naše programy v novém školním roce i vy a dejte nám vědět, jak se vám líbily: pochlubte se třeba na svém Facebooku a otagujte FB stránky Educentra, či nám případně napište na info@educentrum.eu.